Ski opening 2013

Aktuálně, 25. 11. 2013 23:00

zpět

Ski opening 13. - 15. 12. 2013 ve Sv. Petru

13.-15.12.2013, Svatý Petr

Přijďte s námi otevřít zimní sezonu ve Špindlerově Mlýně! Ski Opening láká na „lyžování za babku“ , zábavné programy pro děti i večerní fashion show

Během letošního slavnostního Ski Openingu ve Skiareálu Špindlerův Mlýn si každý přijde na své – ať už jsou to milovníci lyžování, děti či jejich rodiče.

Slavnostní Ski Opening se bude konat od pátku 13. do neděle 15. prosince 2013.

„Během celého víkendu budou moci návštěvníci lyžovat za cenově výhodnějších podmínek, věříme, že i program, který jsme pro ně připravili, je zaujme, a že pro mnohé to bude zajímavý tip, kam vyrazit s dětmi na lyže, “ prozradil ředitel skiareálu Čeněk Jílek.

Kam na lyže s dětmi zadarmo? Do Špindlerova Mlýna

V pátek 13. prosince budou moci návštěvníci celý den lyžovat za pouhých 50 korun, následně v sobotu a v neděli pak vyjde celodenní lyžování při zakoupení víkendové permanentky na 500 korun/den. Stejně tak jako během celé sezony i během Ski Openingu bude platit, že děti do 6 let mohou ve Skiareálu lyžovat zdarma.

Hlavní program k zahájení lyžařské sezony se bude konat v sobotu 14. prosince od ranních hodin a potrvá až do noci. Již v 10 hodin odstartuje ve Skiareálu Špindlerův Mlýn další ročník oblíbených závodů pro veřejnost S ČT sport na vrchol.

Celý den bude patřit dětem – budou závodit na sněhu, užijí si dětskou diskotéku nebo program v Relax Zóně, který je připraven ve spolupráci s Czech Tourismem. A dočkají se děti i příjezdu opravdového Krakonoše?

Večerní program pak ve Svatém Petru nabídne Kässhborer show neboli synchronní jízdu rolb a skútrů, návštěvníci si jistě užijí velkolepou módní přehlídku Bogner Fashion show i slavnostní ohňostroj.

Tím ale Ski Opening stále nekončí – bude pokračovat v Dolská Music Clubu, kde Sportalm představí svojí zimní kolekci. Večer pak bude patřit kapele MIG 21 v Music Clubu Silver Rock.