Maskiáda

Aktuálně, 10. 3. 2014 09:55

zpět

1. Špindlerovská maskiáda

SOBOTA 29.3.2014 MASKIÁDA

ŠPINDLEROVSKÁ MASKIÁDA

První ročník ŠPINDLEROVSKÉ MASKIÁDY pořádá v sobotu 29. 3. 2014 Město Špindlerův Mlýn pro všechny své obyvatele i návštěvníky.

Během celého sobotního ožije město maskami. Na své si přijdou velcí i malí. V rámci akce půjde lyžovat na všech sjezdovkách Skiareálu Špindlerův Mlýn za 50% aktuální ceny permanentky. Ve Sv. Petru si děti užijí dopolední soutěž. Od 13. hodin začne veselý program na náměstí města, které navštíví chůdami a provazolezci. Účastníci akce se mohou zúčastnit maskiádního průvodu, který bude procházet centrem města. Do kroku zahraje DJ i skupina Vacancy. „Pro oživení akce bude na základě dohody s místními podnikatelskými subjekty vyhlášena v 15:30 tombola, ve které budou moci všichni registrovaní účastníci Maskiády získat pobyt ve Špindlerově Mlýně spolu s outdoorovými aktivitami zcela zdarma.“ říká vedoucí Odboru cestovního ruchu Města Špindlerův Mlýn Eva Klouček Filipová.

Odpolední zábavu završí diskotéka pro nemenší v klubu Dolská. Chybět nebude tradiční občerstvení a nápoje a speciální nabídky organizované místními podnikatelskými subjekty.

Maskiáda má obveselit, a je pořádána pro všechny věkové kategorie. Město Špindlerův Mlýn je oblíbeným turistickým cílem pro mnoho zimních aktivit, které se dají v rámci akce využít.