Guestbook

Welcome in our Guest book. We will be glad if you leave us here some message or note.

27 messages entered in the Guestbook. Add message

Written: leku26 (January 1, 2018 16:21)

Pension Astoria - doporučujeme, hezké čisté ubytování. Z celého srdce děkujeme za domáckou a příjemnou atmosféru panu Milanovi. Snad se brzy uvidíme.

Written: Ola (January 1, 2018 15:19)

Bardzo sympatyczne miejsce. Świetna kuchnia, obsługa i atmosfera. Wyposażenia pokoi bardzo skromne, ale dla niewymagających wystarczające. Cena adekwatna do warunków. Polecam.

Written: Lenka Bočková (September 9, 2017 17:53)

Naše v pořadí sedmá návštěva Slavie, tentokrát
symbolicky po 7 letech, byla opět pohodová. Jako vždycky velká pochvala panu kuchařovi !
Tak snad zase někdy .....

Written: Petra Marešová (September 9, 2014 15:51)

Na Slavii bylo malebně:-) Byla taková, jako jsme si ji pamatovali - skvělá kuchyně, příjemná atmosféra. Děkujeme za fajn pobyt.

Written: Dana Zlesáková (September 9, 2014 08:53)

Ubytování na Astorii super, pocasi super a jidlo na Slavii bylo nejlepsi,jake jsme kdy jedli!!! Kuchařovi uděluji “řád zlaté vařečky”!!! Mohu jen doporučit a příští rok přijedeme zase!!!

Written: Veronika (September 9, 2014 20:30)

KDYZ DO KRKONOS, TAK SEM!!!
Nejlepsi misto na pobyt s rodinou ci kamarady. Skvele ubytovani na Astorce, vyborna kuchyne na Slavii vc. 3-chodovych nezapomenutelnych veceri. Vrele doporucuji jako super misto pro Vas pobyt v Krkonosich.

Written: Michal (September 9, 2014 07:55)

Dobry den,
vsem vrele doporucuji. Perfektni servis, skvela kuchyne, vyborna poloha, pekne pokoje, proste bez chyby !

Written: JANA A SPOL. (October 10, 2013 20:58)

S opožděním bych chtěla za celou naší skupinu strašně moooooooc poděkovat celému personálu za vstřícný, milý a obětavý přístup nejen k nám, ale i k našemu rodinnému mazlíčkovi Maxíčkovi. Kuchyně a její nabídkové menu bylo bezchybné. Pobyt ve Špindlerově Mlýně byl úžasný, neboť i počasí nám bylo nakloněno. Pani Jiřinko ještě jednou velké díky a když to vyjde máte nás tam zas :-)

Written: Hanka a Honza Jindrákovi (March 3, 2012 08:31)

S malým opožděním chceme poděkovat panu Kazilovi a panu kuchaři za to, jak se o nás dobře starali. Všem přiznivcům Krkonoš vřele doporučujeme příjemné ubytování v penzionu Slavie s vlídným a ochotným personálem, dobrým jídlem a celkovou pohodou.
Moc se nám u vás líbilo :-) Hanka a Honza

Written: Jiří Krčmář (January 1, 2012 01:03)

Děkuji moc za super ubytování a hlavně za super stravování, které nemělo chybu. Pan kuchař by si zasloužil medaily nebot každý den jsme byli moc moc spokojeni. A nejedná se jen o kuchyni, ale i o ubytování, které bylo luxusní za super cenu. Byl to nejlepší Silvestr, a určitě jsme nebyli na této chatě naposledy.
Děkujeme
Jiří Krčmář