Guestbook

Welcome in our Guest book. We will be glad if you leave us here some message or note.

27 messages entered in the Guestbook. Add message

Written: Michaela Čechová (August 8, 2011 10:26)

Děkujeme všem zaměstnancům pensionů Slavie a Astoria za krásnou dovolenou v Krkonoších.Byly jsme opravdu nadšené !A zvláštní dík a ocenění patří panu kuchaři :-)

Written: Pavla Hrdinová (July 7, 2011 19:38)

Příjemný a útulný penzionek,plný milých lidí s výbornou stravou a nezapomenutelným výhledem.Krásný víkend,určitě se někdy vrátíme.

Written: Jaromír Koukola (August 8, 2010 20:09)

Krásné chvíle. I když počasí někdy zlobilo, ne však personál, který se o nás staral jako o své ovečky. Vždy s úsměvem na tváři a přirozenou vlídností.Nezapomenutlné večeře o třech chodech. Budeme Vás doporučovat.

Written: Lenka Felcmanová (June 6, 2010 23:13)

Děkuji za příjemný pobyt, jako obvykle to bylo super. Skvělá kuchyně, komfortní a čokoládová péče :-), svou výhru jsem si užila. Brzo na viděnou.

Written: Harry Jensen (May 5, 2010 14:09)

Thanks for some very cold days i May 2010. All though it was wery cold and suggy your warm athmosfare made it very comfortabely for us! My regards to all the staff who did a very good job:) See you all next year.

Harry Jensen
Lynghoj Efterskole

Written: Vendula Najbrtová (March 3, 2009 08:50)

Penzion Slavie je krásný penzion dobře vaří je tam krásné okolí plno sjezdovek hezké pokoje.Je to tam super vřele doporučuju.

Written: Pavel Kučera (July 7, 2007 18:04)

Přemýšlel jsem jak ocenit a poděkovat za každoroční a již mnohaletý perfektní zážitek z pobytu ve Slávii, ale po vzkazu pana Valáška, viz níže, již není co dodat.
Děkujeme

Written: Pavel Valášek (July 7, 2007 19:10)

Pane Kazil děkuji Vám za příjemný pobyt ve vašem zařízení v pensionu Slávie.Za perfektní obsluhu na velmi profesionální úrovni vašeho celého kolektivu,které nás velmi překvapilo a potěšilo.Rádi jezdíme po celé naší republice a po různých rekreačních zařízení,kde se vaří a srovnáváme.Vaše gastronomické pojetí a podání ve stylové restauraci vašeho zařízení je u nás na samém vrcholu pyramidy pomyslného žebříčku srovnávacích hodnot, za co jen můžeme poděkovat vašemu tajemnému kuchařovi.Že nás potká něco takového a přímo uprostřed Špindlerova Mlýna ,tak s tím jsme opravdu nepočítali.

Written: Laura Váchová (December 12, 2006 18:12)

Už jsem tam byla je tam moc hezký.Jezdíme tam každý rok.

Written: Dušan Hruška (September 9, 2006 17:51)

Byli jsme u Vás v srpnu a bylo tam moc krásně, jak pensionek s dobrou kuchyní, tak i okolí nás opět nezklamalo. Moc se těšíme na příští rok, až k Vám zase přijedeme.